• ALUM'S ALÜMİNYUM

  ALUM'S ALÜMİNYUM

  PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
 • ALUM'S ALÜMİNYUM

  ALUM'S ALÜMİNYUM

  UYGULAMALARIMIZ
 • ALUM'S ALÜMİNYUM

  ALUM'S ALÜMİNYUM

  İLETİŞİM

DEĞERLERİMİZ

SAYGILI OLALIM

İş süreçlerimizin her aşamasında; çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin, beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.
ALUM'S ALÜMİNYUM

ÇALIŞKAN OLALIM

Yaptığımız işin kalitesi kadar zamanında yapılmış olması da önemlidir. Sistemli, planlı, düzenli ve çalışkan bir yapıda işimizi en doğru şekilde yaparız. Ancak bu şekilde zamana ayak uydurabiliriz.
ALUM'S ALÜMİNYUM

GÜVENİLİR OLALIM

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın ve toplumun bize olan güvenidir.
ALUM'S ALÜMİNYUM

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

 • KALİTE
 • SORUMLULUK
 • İSTİKRAR
 • MEMNUNİYET
Bir işin yapılmış olmasından daha önemlisi, nasıl yapılmış olduğudur. Şirketimiz yaptığı ve yaptırdığı her işte en üst düzeyde kalite standardını yakalamayı hedeflemiştir ve bu doğrultuda bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Hizmet verdiğimiz Alüminyum giydirme cephe ve Alüminyum Doğrama sektöründe; konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli ve sorumluluk sahibi kişilerle çalışır, yaptığımız işin her daim arkasında dururuz. Bizce sorumluluğunu alamadığınız iş, sizin işiniz değildir. Bu bakış açısı ile işimize sahip çıkar, üstlendiğimiz sorumluluğun gereğini yerine getiririz.
Sektörde uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemiş olan firmamız; kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin teveccühünü kazanıp, istikrarlı bir yapıda kendini geliştirmeye devam ederek, her arandığında ulaşılan ve kaliteli hizmet alınan bir firma olma yolunda ilerlemektedir.
Müşteri memnuniyetinin; şirketimizin bugünü ve geleceği için en önemli unsurlardan biri olduğu bilincinde hareket ediyoruz. Hizmetlerimiz sonrası oluşan müşteri memnuniyetinin koşulsuz referansa dönüşebilmesi ve örnek gösterilmemiz için çalışmalarımızı en üst düzeyde sürdürmeye devam edeceğiz.
TÜM UYGULAMALARIMIZ