KURUMSAL

BELGELERİMİZ

ALUM'S ALÜMİNYUM

Kurucusu Levent Erkanat’ın Alüminyum sektöründe, 1996 yılında başlayan serüveninin devamı olarak, Eylül-2020’de hayata geçirilmiştir.

Alüminyum Giydirme Cephe Sektörünün önde gelen firmalarında;

ARGE, Projelendirme, Üretim ve Montaj süreçlerinin içerisinde geçirilen 25 yıllık tecrübeden sonra, edinilen bilgi birikimlerini, siz değerli müşterilerimizle paylaşarak, yapılarınıza değer katmak üzere çıkılan bu yolda;

Alum’s, İzmir proje ofisimizde, her biri konusunda uzman,

Mimar ve İç Mimar çalışma arkadaşlarımız tarafından, binanızın kullanım amacına uygun, günümüz modern mimari çizgilerini taşıyan tasarımlar hazırlanıp, beğeninize sunularak süreç başlatılır.

Beğeni ve onayınızı alan tasarımların, Mühendis kadromuzca, statik çözümleri yapılarak, imalat ve montaj projeleri hazırlanır ve üretim tesisimize aktarılır.

Üretim çözüm ortağımız, Thermal Alüminyum tesislerine gelen sistem profilleri, hazırlanan imalat projelerine uygun olarak, son teknolojiye sahip CNC makinelerde uzman kadrolarca işlenip, kalite kontrolleri yapıldıktan sonra, şantiye sahasına gönderilen malzemeler, profesyonel montaj ekiplerimizce, binanızla buluşturulur.

Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren, Teklif görüşmelerinden başlayarak gerek Alum’s kadrosu gerekse birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızın, sektörel tecrübeleri ve bilgi birikimlerinin yansımalarını görecek ve binanızı doğru insanlara teslim etmenin verdiği güveni ve haklı gururunu yaşayacaksınız.

TÜM UYGULAMALARIMIZ